Bir kitap bir insanı, bir insan dünyayı değiştirebilir...

Macera Peşinde Seri kitapları çıkıyor

Macera Peşinde Seri kitapları çıkıyor

Fantastik ve macera kitaplarına yeni yatırımlar yapan yayınevimiz, çocukların hayal güçlerini artıracak ve onların yaratıclıklarını geliştirecek kitaplar hazırlıyor. Kitaplar Eray Aydın editörlüğünde yayına hazırlanıyor. Macera Peşinde Serisinin ilk beş kitabı olan Peri Savaşları Ateş Adası, Gizemli Kapı, Korsan Avcısı, Gizemli Kapı ve Ejderha Avcısı Mart 2017 de çıkıyor. 

Macera Peşinde Serisi toplam elli kitaba ulaşarak macera kitapları arasındaki en geniş yelpazeye ulaşacaktır.

Aras ve arkadaşları krallığın genç kahramanları. Kaçırılan yedi peri güçleriyle birlikte düşmanın elindedir ve krallık tehlikededir. Aras ve arkadaşları her kitapta bu perileri kurtarmak ve krallıklarını korumak için büyük bir maceraya atılırlar. Her kitapta bir periyi kurtaran kahramanlarımızın başına inanılmaz ve aşılması zor olaylar gelir.

Aras 7 hayvan bilekliği vardır. Bu bilekliğin ise gizemli güçleri vardır.
7 Hayvan Bilekliğinin Yetenekleri:
Ayı: Güç
Kurt: Dinleme
Kartal: Görme
Puma: Hız
Yunus: Yüzebilmek
Maymun: Çeviklik
Bukalemun: Kılık değiştirme

Aras bu güçleri kullanarak Krallığın güvenliğini ve dünya barışını sağlamak için perileri kurtarmaya çalışacak ve maceradan maceraya girecektir.

Bu kitapları okuyan çocuklar da Aras ve arkadaşlarına katılacak onlarla birlikte bu macerayı yaşayarak hayal dünyalarında gizemli bir yolculuğa eşlik edeceklerdir.