Bir kitap bir insanı, bir insan dünyayı değiştirebilir...

Cam Kafeste 7 Soytarı kitabı 7 Kasım'da Çıktı.

Cam Kafeste 7 Soytarı kitabı 7 Kasım'da Çıktı.

Cam Kafeste 7 Soytarı kitabı 7 Kasım'da Çıktı.

Eray Aydın'ın kaleme aldığı Cam Kafeste 7 Soytarı romanı Akis Kitaptan çıktı. Yazarın ustalık eserim dediği bu kitap, kendi türünde iddialı bir kitap olurken yazar olay, kurgu ve üslup olarak farklı bir tarz oluşturmuş. 

Zekâ, sabır ve acımasızlık bir araya geldiğinde; intikam bir sanata dönüşür. Eğer bunların hepsine birden sahip değilsen düşmanını affetmeyi dene… 

 

    Peyami Recai SON, geçmişi sırlarla dolu olan ünlü bir sanatçıydı. Yıllar önce bir kurşunla parçalanmasının ardından, yüzünü ameliyat ettirmek yerine maske ile dolaşmaya başladı. Uzun zamandır yüzünü kimsenin görmemesi ve yeteneğinin dünya çapında takdir edilmesi, ona gizemli bir şöhret sağlamıştı. 
    Pakize, arkadaşlarının Pekmez lakabını taktığı, daima gülen neşesi hiç kaybolmayan çok güzel ve zeki bir kızdı. 
    Mikail MİKAİL, yıllarca holdinginin 77. Katından dışarıya adımını atmamış, bir iş adamıydı.
    Gazeteci Ahmet Duman, Peyami‘nin yaşamını yazma teklifi aldığında bunu hayatının fırsatı zannetmişti. Başarısız kariyerinde ilk kez her şey değişecek şöhrete ve paraya kavuşacaktı. Ancak bu işi kabul etmekle bu üç ilginç insanın tehlikeli intikam hikâyesinin tam ortasında kalacaktı.

1981 yılında Trabzon’da doğan yazar, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Orta Kademe Yöneticilik Bölümü, Gazi Üniversitesi Büro Yönetimi Öğretmenliği, Anadolu Üniversitesi İktisat bölümlerini bitirdi. Yüksek lisansını Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimleri Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Denetimi programında tamamlayan yazar halen Marmara Üniversitesi Kamu Yönetimi (Fransızca) bölümüne devam etmektedir.
2006 yılında Öldürmek Güzeldir adlı öykü kitabıyla yazın hayatına başlayan yazar, 2011 yılında ilk romanı polisiye türündeki Aşk Ve Zekâ’yı 2014’te ise Aşk Kılıç ve Muska adlı Alternatif Tarihi romanını yayınladı.
Nişantaşı Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi öğretim görevliliğ yaptı. 
Fransızca ve İngilizce bilen yazar, evli ve halen MEB’de görev yapmaktadır.